tomoyemore: (ya)
[personal profile] tomoyemore
Черговими велопокатушками ми попрощались з літечком, а заодно освоїли наступні неходжені й некатані піски Криму. Проїхали майже за три дні 235 км, якщо вірити гуглмепс. Маршрут - від вже рідної Новоолексіївки Херсонської обл. через всю Арабатську стрілку, далі до Феодосії / Коктебеля, і назад до Владиславівки. Один день провалялись в Коктебелі на пляжі плюс закриття Джаз Коктебелю з Аліною Орловою, БГ і Red Snapper. Ще день пішов на поїзди і електрички. Разом - 5 днів рівнесенько.

Приїхали на поїзді в обід, швиденько проїхались до Генічеська і звідти виїхали вже на саму Арабатську стрілку. Довжина стрілки - 110 км. З них спочатку їхати біля 35 км по хороших плиточках повз три села з численими пансіонатами - Арабатська гірка, Щасливцеве і Стрілкове. Їхати весело і ненапряжно. З цікавих місць - два термальні джерела, одне перед Стрілковим, інше - після. В першому температура води, яка б'є з труби - кип'яточок. Полежати в ній можна тільки скраю, хоча деякі сурові пенсіонери челябінського походження купаються під самою трубою. Є ще страусина ферма піся Стрілкового, після якої починається 75 км повністю безлюдної дороги, без будь-яких ознак цивілізації.

Зліва - Азовське море


І плавні Азовського моря


Справа - Гниле море, Сиваш


На горизонті ледь видніються Кримські гори


І солончаки Сиваша


Місцеві ландшафти також до болю нагадують планету Плюк


Это не Земля, и не Африка, родной (с)


Ну і куди ж на Плюці без свого канонічного пєпєлаца


Плюковий люк


Одинокий текстильщик


Одиноке дерево


І просто картинки з життя села Стрілкове
Найкраще те, що по дорозі можна голяком купатись на вибір в Сиваші або в Азовському морі. Людей, крім кількох рибаків, взагалі нам не траплялось. І розкладатись на ночівлю можна в трьох метрах від берегу моря.
А зранку, не вилізаючи з палатки, можна робити одною рукою такі фотки


А найгірше в цьому - 75 км грунтовки, названої в народі "пральна дошка". Подекуди між цими ребрами можна знайти рівнесеньку смужку, а подекуди їдеш і тобою трясе як в пєпєлаці. Руки під кінець стрілки у мене відвалювались, а проїзд через чергові ребра супроводжувався внутрішніми потоками матюгів і сльозами на очах. Карочє, жми на время (с)


Зате асфальт при виїзді зі стрілки надає крила


За Фронтовим асфальт наглим чином закінчується і починається грунтовка. На цій грунтовці у нас стався перший прокол. Скати на предмет колючок не перевірили. В Владиславовці колесо далі пропускало. а при під'їзді до Феодосії пробилось колесо в другом вєлі. В Феодосії закупились новими камерами, а дядя в велопрокаті повідомив, що тут на місцевості дофіга колючок. В день - біля 8 пробитих колес з прокату. Велолук на фоні музею Гріна і їдем на Коктебель.


Спуск на Коктебель


Вєлозаправочна станція


Ну і при заїзді уже в Коктебель ми черговий раз пробили новенькі камери на двох вєлах, а зі скатів витягнули по 2 колючки з кожного


Якщо вийти в Коктебелі на найближчу горку, можна заєбашити такі луки
А вечером були Аліна Орлова, БГ і Red Snapper, але цей пост не про музику - так що на цьому і закінчу.

From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

tomoyemore: (Default)
tomoyemore

March 2015

S M T W T F S
1234567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 04:38 am
Powered by Dreamwidth Studios