tomoyemore: (rudimentary peni)
[personal profile] tomoyemore
Закінчення літа святкую черговим обломом планів на чергову відпустку. От чому, як тільки я починаю вірити в істину "захотів туфлі - маю туфлі, захотів костюм - маю костюм", життя мене різко б'є в щі з вертушки з криком "нє люблю відпустки". Ну але ніч з температурою тіла під 40 в поїзді "Луганськ-Київ" дарує безліч видінь і прозрінь.

Одне з прозрінь. Якщо останні три тижні з музики слухати виключно підбірки груп "Соломенные еноты" і "The Retuses", під час нічних галюцинацій їх пісні будуть відбійним шахтарським молотом розплющувати залишки твоєї морозно-гарячої свідомості на спальних приналежностях Укрзалізниці.

Одне з видінь. Весь Луганськ з його ненажерливими маршрутками, індустріального виду готелями, русофільними кафешками "Плакучая ива" та "Вечерняя Москва", пам'ятниками шахтарям-гідроманіторщикам і труженіку Луганщини - раптом перетворюється на величезну незрозумілу істоту з усіма цими елементами в собі. І я так і не встигаю добігти з висолопленим язиком до місця свого призначення - чи то Києва, чи то Карпат, опинившись на її шляху з усіма трагічними наслідками по тому.

Отже, так неочікувано сумно опинившись на три вихідних дні в оточенні чотирьох стін Ірпіня, трохи поповню свій нотатник побаченим і прочитаним. Почну з велопоїздки середини літа Подніпровською рівниною через 4 області за маршрутом - Прилуки-Густиня-Ладан-Пирятин-Каплинці-Березова Рудка-Кононівка. Найкращим моментом подорожі стала ночівля біля 230-метрового дерев'яного мосту - просто унікальне місце.


Почалась мандрівка з того, що по дорозі з Подолу на вокзал за якихось 2 км до місця призначення і 15 хв до відправлення електрички в таваріщя [livejournal.com profile] andriyfo пробилось колесо. І ми дивом добігли на вокзал. Далі довга дорога двома електричками - і ми в славному місті Прилуки, яке порадувало своєю центральною частиною.
А це вже Густинський монастир в околицях Прилук.
Мальовнича річка Удай, на березі якої і розташований монастир
На грунтовці нас застала така злива, що за 10 хвилин ми були абсолютно мокрі і в болоті. Прикладаю подорожник до хмари в тій стороні, куди пролягає наш маршрут. Поміг.


Довгими заболоченими польовими й лісовими стежками нарешті дістались до дерев'яного мосту протяжністю 230 м біля с. Каплинці, звідки уже нікуди не захотілось їхати. Там і заночували.
Вежа в Пирятині на другий день


Пирятинський кіт


Me gusta
І с. Березова Рудка - село з власним палацом Закревських кінця XVIII ст., пірамідою-мавзолеєм тих же Закеревських і навіть зоопарком.
По дорозі на Кононівку

Date: 2013-08-25 01:12 pm (UTC)
From: [identity profile] a-more-de.livejournal.com
Дуже атмосферні світлини!

Date: 2013-08-25 03:17 pm (UTC)
From: [identity profile] tomoyemore.livejournal.com
місця якісь дуже атмосферні виявились, особливо цей мостик

Date: 2013-08-25 03:30 pm (UTC)
From: [identity profile] a-more-de.livejournal.com
так, саме місток наділений дивовижним магнетизмом.

Date: 2013-08-25 07:38 pm (UTC)
From: [identity profile] wheeller.livejournal.com
гарна подорож. з мостом і котом)

Date: 2013-08-26 07:42 am (UTC)
From: [identity profile] tomoyemore.livejournal.com
мости і коти - наше всьо)

Date: 2013-08-25 07:57 pm (UTC)
From: [identity profile] andriyfo.livejournal.com
кул сторі. бил там)

Date: 2013-08-26 07:43 am (UTC)
From: [identity profile] tomoyemore.livejournal.com
лєто пролєтєло всьо осталось позаді

Date: 2013-08-26 09:05 am (UTC)
From: [identity profile] andriyfo.livejournal.com
ти гдє? заходь в гуглток

Date: 2013-08-26 06:33 am (UTC)
From: [identity profile] dniprovych.livejournal.com
міст шикарний

Date: 2013-08-26 08:24 am (UTC)
From: [identity profile] tomoyemore.livejournal.com
ага, своя атмосфєра
Page generated Sep. 22nd, 2017 04:38 am
Powered by Dreamwidth Studios