tomoyemore: (rudimentary peni)
[personal profile] tomoyemore
Закінчення літа святкую черговим обломом планів на чергову відпустку. От чому, як тільки я починаю вірити в істину "захотів туфлі - маю туфлі, захотів костюм - маю костюм", життя мене різко б'є в щі з вертушки з криком "нє люблю відпустки". Ну але ніч з температурою тіла під 40 в поїзді "Луганськ-Київ" дарує безліч видінь і прозрінь.

Одне з прозрінь. Якщо останні три тижні з музики слухати виключно підбірки груп "Соломенные еноты" і "The Retuses", під час нічних галюцинацій їх пісні будуть відбійним шахтарським молотом розплющувати залишки твоєї морозно-гарячої свідомості на спальних приналежностях Укрзалізниці.

Одне з видінь. Весь Луганськ з його ненажерливими маршрутками, індустріального виду готелями, русофільними кафешками "Плакучая ива" та "Вечерняя Москва", пам'ятниками шахтарям-гідроманіторщикам і труженіку Луганщини - раптом перетворюється на величезну незрозумілу істоту з усіма цими елементами в собі. І я так і не встигаю добігти з висолопленим язиком до місця свого призначення - чи то Києва, чи то Карпат, опинившись на її шляху з усіма трагічними наслідками по тому.

Отже, так неочікувано сумно опинившись на три вихідних дні в оточенні чотирьох стін Ірпіня, трохи поповню свій нотатник побаченим і прочитаним. Почну з велопоїздки середини літа Подніпровською рівниною через 4 області за маршрутом - Прилуки-Густиня-Ладан-Пирятин-Каплинці-Березова Рудка-Кононівка. Найкращим моментом подорожі стала ночівля біля 230-метрового дерев'яного мосту - просто унікальне місце.


Почалась мандрівка з того, що по дорозі з Подолу на вокзал за якихось 2 км до місця призначення і 15 хв до відправлення електрички в таваріщя [livejournal.com profile] andriyfo пробилось колесо. І ми дивом добігли на вокзал. Далі довга дорога двома електричками - і ми в славному місті Прилуки, яке порадувало своєю центральною частиною.
А це вже Густинський монастир в околицях Прилук.
Мальовнича річка Удай, на березі якої і розташований монастир
На грунтовці нас застала така злива, що за 10 хвилин ми були абсолютно мокрі і в болоті. Прикладаю подорожник до хмари в тій стороні, куди пролягає наш маршрут. Поміг.


Довгими заболоченими польовими й лісовими стежками нарешті дістались до дерев'яного мосту протяжністю 230 м біля с. Каплинці, звідки уже нікуди не захотілось їхати. Там і заночували.
Вежа в Пирятині на другий день


Пирятинський кіт


Me gusta
І с. Березова Рудка - село з власним палацом Закревських кінця XVIII ст., пірамідою-мавзолеєм тих же Закеревських і навіть зоопарком.
По дорозі на Кононівку

From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

tomoyemore: (Default)
tomoyemore

March 2015

S M T W T F S
1234567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 04:37 am
Powered by Dreamwidth Studios