tomoyemore: (tlen i vavilon)
[personal profile] tomoyemore
Ну ніяк цього літа з музикою не склалось. Ну Blur в принципі пролетіли - далековато грали, але провтикати ні за що ні про що любімєйших Godspeed You! Black Emperor і Fucked Up в сусідніх Катовіце з власної дурості - цього собі не прощу. І саме ця бєзисходність підштовхнула мене випробувати черговий раз долю і завітати на вітчизняний Захід Фест. З основних причин, окрім бєзисходності, був реюніон Далай Лами і обіцяна стара програма Скрябіна, композиції якого я трєпєтно й ностальгійно люблю рівно до альбому "Казки".

І от якщо Dalai Lama ощасливили своїм виступом, то Скрябін чмо рідкісне. Не зіграв жодну пісню зі старого, окрім "Клею". Грав непанятно шо і непанятно як. Ніс зі сцени дивовижну пургу, чим дико радував місцеві маси народу. Ось така пічаль. Зате після нього ситуацію неочікувано реабілітував рідний Бумбокс.  Даво їх не чула і якось зайшло. Звук, мелодика, вокал, відеоряд, Хливнюк сам по собі - склались в такий собі образ адекватної групи, якій дивом вдається заробляти гроші на пристойній і достатньо цікавій музиці в нашій країні. А от від нового варіанту пісні "Квіти в волоссі" я просто розпливлась, особливо тоді, коли почалось "біда не в тім, що свище вітер лютий".

Ну і з основного - відкрила для себе The Retuses. Нереально прекрасну групу, учасникам якої до 20 років, але грають так, що завертається все, що може завертатись. Від вокалу Міші Родіонова там в принципі кидає в трємор, але і дєвушка з баяном, і бурят з укулеле, і ударник з незмінною умішкою на лиці, і труба вокаліста, і ці бейрутівські мотиви, і великорусскіє тексти Єсєніна. Все було настільки органічне і мощьне, що просто нема слів.

І ще закину сюди кілька фоток з давніх покатушок Олевськ-Камінне Село-Коростень.


Улибака


А тут у нас місце під назвою "Слід Бога". Туди навіть вказівник відповідний є.


Власне, слід Бога. Хм...
Нові Білокоровичі - місце з найбільшою кількістю гігантських комарів, де мені доводилось ночувати.
Вночі тупо прокусували мені пальці на ногах через намет.


А от і славне княже місто Коростень. Безкінечно симпатичне і затишне.
Тут скупались в парчку. Збс.


Бункер "Скеля". Була першим і єдиним відвідувачем. Тьотя відкрила бункер і урочисто гукнула в порожнечу коридорів "ДОБРОЕ УТРО!"
"Є мешканці?" - питаю. "АЯКЖЕ", - відповіла тихим таємничим голосом тьотя. Я розуміюче кивнула головою. Тьотя пішла геть, а в мене ні з того ні з сього звело спазмами ліву ногу.


Найцікавіша кімната. Зависла там
Мешканці бункера


З пронизливим поглядом


Кабінет для допитів


Profile

tomoyemore: (Default)
tomoyemore

March 2015

S M T W T F S
1234567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 04:38 am
Powered by Dreamwidth Studios